FK Strážné - FC Poříčí 4 : 1 ( 3 : 0 )

Další zápas ,tentokrát proti vždy kvalitnímu Poříčí, jsme sehráli v téměř kompletní sestavě. Jen několik prvních minut trvalo, než se vlastně úplně nový tým "rozkoukal" a převzal iniciativu. I když se nám to příliš nedařilo , snažili jsme se držet míč na zemi a více kombinovat ,což hostující obraně dělalo velké problémy. První branka padla po průniku J.Jiřičky do vápna , kde byl faulován ,ale ještě v pádu dokázal přihrát na dobíhajícího M.Stejskala, který dával do prázdné branky .To nás uklidnilo a následující drtivý tlak jsme proměnili v další pěkné góly , když ten třetí měl ligové parametry: akce na jeden dotek z vlastní poloviny zakončená nádhernou střelou J.Jiřičky levou z voleje. Několik dalších šancí jsme neproměnili , ale vedení    3 - 0 do poločasu bylo slibné. Druhá část probíhala podle stejného scénáře, poměrně lehce jsme se dostávali před brankáře hostí , ale další góly nepřicházely. Až W.Bradler dokázal z bezprostřední blízkosti skórovat. Čisté konto na naší straně nám ale čtvrt hodiny před koncem pokazil stoper hostí Gruber střelou z první z hranice velkého čtverce.

Nebylo by vhodné někoho z našich hráčů vyzdvihovat, všichni odehráli slušný zápas a ještě alespoň do příští soboty je pro ně odměnou pohled na tabulku OP.