FK Strážné - FC Vrchlabí B 3 : 2 ( 2 : 1 )

Dalo by se předpokládat , že když jsou v tabulce už karty rozdány , odehraje se poklidný zápas v přátelské atmosféře ,ale opak byl pravdou. Přemotivovaní hosté už nás chtěli konečně porazit a jak to bývá : čím víc chceš tím méně se daří. Náš výkon byl velice taktický , nikam jsme se nehnali ,dobře bránili a neustále hrozili z nebezpečných brejků.To ještě bylo podpořeno jistým brankářem ,který podal určitě svůj nejlepší letošní výkon (dobře Feslik ! )

První naši šanci ještě J.Jiřička neproměnil , ale po jasném faulu na M.Janocha , penaltu T.Grégr bezpečně proměnil 1 : 0. Žádný fotbalový koncert Vrchlabí ( jak by napovídala jejich nabitá sestava ) nepředvádělo ,ale více ze hry určitě mělo.Ale na to se nehraje. Už ve 25.minutě nejlepší hráč na hřišti A.Skrbek se dostal k dorážce a zvýšil na 2 : 0 ! Šok pro hosty by byl dokonalý, kdybychom šli za tohoto stavu do šaten , ale po sérii rohových kopů se v poslední minutě hlavou trefil nikým neatakovaný Sommer - 2 : 1.

Hned po poločase dokázal P.Kraus dokonce vyrovnat ,což evidentně vrchlabským nestačilo , a v devíti  v útoku se hnali za vítězstvím. A my jsme mohli trestat - M.Stejskal se ocitl dvakrát sám před brankářem ale neproměnil , až opět A.Skrbek nekompromisně hlavou zavěsil. 3 : 2.

Závěrečný tlak hostů zlikvidoval svojí neukázněností náš bývalý hráč O.Zarebski, který provokoval od prvních minut , ale za bezohledný faul v 80.minutě už musel pod sprchu.

Bojovný a hlavně taktický výkon našeho mužstva slavil úspěch.