Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - FC Vrchlabí B 1 : 0 ( 0 : 0 )

29. 9. 2013

nijak I když v současném Okresním přeboru se dá o každém druhém zápase prohlásit,že je to derby, ten s Vrchlabím na společném pronajatém hřišti, jím určitě je. Hned několik našich hráčů  vyrůstalo právě ve Vrchlabí a to právě dělá tu specifickou atmosféru.

Předem je třeba říct , že to nebylo hezké utkání. Asi celý první poločas poznamenalo obnovené zranění Petra Čurdy,který odstoupil a celá sestava se musela přeskupit. Mírná převaha hostů ale  neznamenala, že by si vytvářeli nějaké šance. Naopak : Voříšek , Píďa a v závěru půle sám před brankářem Zaremba, však byli neúspěšní. Vcelku nepěknou "holomajznu" ukončil až dobře pískající G.Mahrla.

Do druhé půle došlo v řadách Vrchlabí k některým změnám, což jim evidentně neprospělo a my jsme ovládli hru .Zvlášť když se v 55.min. po samostatné akci trefil pěkně k tyči Píďa . Ale druhá ,uklidňující branka ( i když šance byly) nepřišla. A tak závěr opět patřil vrchlabským hráčům. Jejich územní převaha však nebyla  nijak drtivá a ani produktivní. Vítězství jsme si už ohlídali.

Za zmínku snad jen stojí dobrý výkon nově utvořené stoperské dvojice Plechy , Koldys a jistý Feslík.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář