FK Strážné - FC Vrchlabí B 1 : 3 ( 0 : 2 )

Favorit letošního ročníku okresního přeboru neponechal  v sobotním zápase nic náhodě a už ve třetí minutě se ujal vedení. Na půlce jsme ztratili balón a bleskový protiútok vrchlabští suveréně zakončili. Nevypadalo to s námi příliš růžově a určitě v hlavách hráčů se objevoval i debakl Harty z minulého kola. Ale po krátké chvilce jsme hru vyrovnali a začali i ohrožovat soupeřovu branku. Ale naše produktivita ( snad proto, že stále bez Stejskala?) je tristní. A pak přišla 30.minuta , zbytečný roh a přímo z něj gól. Až do konce půle jsme se z toho nevzpamatovali a hosté drželi výsledek s přehledem. Stejné platí i o druhém poločase , kdy jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale zkušení Zajíc s Mejsnarem nás do ničeho dramatického nepustili . Jen nastřelené břevno a malá územní převaha je málo. A první střela na naší branku z hranice vápna ,kterou R.Gottstein vyrazil před sebe , lehce dorazil nepokrytý P.Kraus. 0 : 3 . Pěkná branka T.Jílka už jen korigovala výsledek.