Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - FC Vrchlabí B 1 : 4 ( 1 : 2 )

Při nepřízni počasí během týdne jsme byli nuceni ( po dohodě s vlastníkem "našeho" hřiště v Branné) požádat Vrchlabí , abychom zápas odehráli na umělce ve Vejsplaších i  s vědomím , že se vzdáváme výhody menšího hřiště a domácího prostředí. Že nakonec klimatické podmínky umožní zápas odehrát na přírodní trávě a největším hřišti v kraji , jsme netušili a hned od prvních minut bylo zjevné kdo bude dnes kralovat.

Nabitá sestava "béčka " měla prostě chuť napravit dojem z minulého týdne po nakládačce od Sokolíků a naše zdecimované mužstvo čelilo od samého začátku jednomu nebezpečnému útoku za druhým. Obzvláště M.Janoch na pravé straně byl velice aktivní a jeho centry neustále hledaly asi nejlepšího hráče zápasu P.Krause ,který se zatím jen zastřeloval. První branka však paradoxně byla dílem náhody , když k odraženému míči se dostal L.Mejsnar a Fesla prostřelil.

Netrvalo dlouho a tlak vrchlabských korunoval nádhernou brankou P.Kraus levou na dlouhou tyč - krása. Přece jenom jsme se trochu otřepali a měli dvě slibné příležitosti z protiútoků. ale až ta třetí skončila brankou. Do kabin se šlo pro nás s poměrně přijatelným skóre 1 : 2. Do druhé části jsme vstupovali s odhodláním se ještě o výsledek poprat, ale rozhodčí Nývlt byl jiného názoru. V první minutě po běžném střetu před naší brankou ,nařídil víc než přísnou penaltu , P.Kraus proměnil a bylo po zápase. Rozdíl dvou gólů byl dnes evidentně nad naše síly. Pavel Kraus pak dovršil hatrick hlavou z bezprostřední blízkosti. Dnes jednoznačně lepší vrchlabská rezerva ukázala ,že v takovém složení nemá v této třídě co dělat a je s podivem, že si třeba minulý víkend nechala proklouzávat mezi prsty postup do kraje.

A my? Snad se vyprázdní marodka a fotbal bude naše borce zase bavit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář