FK Strážné - FK Poříčí 2 : 0 (1 : 0)

Že to nebude snadný zápas , bylo zřejmé už od prvních minut. Zkušení a sebevědomí hosté kombinovali převážně uprostřed hřiště ,ale bez valné snahy naší branku ohrozit. Byli častěji u míče a my jsme si nevěděli příliš rady jak se dostat do hry . Převaha soupeře pak vyústila v sérii rohových kopů, které jsme i přes jejich výškovou převahu snadno ubránili. Až ve druhé části prvního poločasu jsme hru vyrovnali a začali být nebezpeční i před brankou Poříčí. Ve 30.minutě pak skvělým napadáním získal míč J.Plecháč a po kolmici na V.Zárybnického přišla od posledně jmenovaného perfektní střílená  přihrávka před bránu ,kde už měl L.Kouřil snadnou práci. 1 : 0. Zjevně šokovaní hosté mohli inkasovat těsně před přestávkou podruhé , ale T.Grégr z bezprostřední blízkosti netrefil zařízení.

Druhá půle začala jako ta první ,sáhodlouhé rozehrávání hostů přes zkušeného S.Horáka ,bez ohrožení naší branky .Za zmínku stojí jen krásná střela D.Killara ,kterou ale v pohodě chytající L.Fesl parádně vyrazil. S přibývajícími minutami opustil soupeř svůj systém alá Barca a začal míče nakopávat.  My jsme převzali iniciativu , která byla korunována gólem A.Hampla v 70.minutě ,když míč vybojoval J.Srnský a nezištně Alexovi předložil. Jasně se ukázalo jak je důležité mít silnou lavičku. Zbytek zápasu už jsme zkušeně ohlídali a tak bez porážky pokračujeme v letošním podzimu.