FK Strážné - FK Trutnov C 0 : 6 (0 : 4)

Ještě než se diváci od turniketů stačili usadit do ochozů ,dali jsme nabuzeným hostům první příležitost ke skórování a ti ji využili. A vývoj utkání byl dán. V naší současné situaci s mnoha absencemi, museli nastoupit i ne zcela doléčení chlapi, a naděje na zvrat byla při kvalitě soupeře minimální. Mezi 10. a 15. minutou jsme dostali další dva góly a schylovalo se k debaklu. Se stále stejnou chutí hrající céčko Trutnova, proměnilo každou příležitost a do poločasu to bylo na ručník  0 : 4.

S vědomím , že jen zlepšený výkon zabrání ostudě, jsme nastupovali do druhého poločasu. Ale 30. vteřina , pokutový kop a stav 0 : 5 nás vrátily do reality. Hosté přece jen trochu zvolnili a tak se dá mluvit i o našich šancích na zkorigování , jenže nic nedáme a naopak jsme vyrobili další chybu ,kterou rychlým brejkem soupeř potrestal. Konečný výsledek je krutý, ale o vítězství trutnovských nebylo od začátku pochyb.

My musíme rychle zapomenout ,pofoukat si bolístky a i když bodů máme asi dost, fotbal se snad hraje pro radost a ta přijde jenom s výhrou.