25. 5. 2009

FK Havex Strážné - FK Volanov    1 : 3

Sestava : Fesl - Drinka (75.Faist),Čurda,Brádler "C",Skrbek - Jiřička,Kosina (60.Absolon),Grégr,Hampl (85.Pfeifer) - Danihelka, Slavík

Branky : Slavík

Do utkání jsme nastoupili s podvědomím, že se nemůže nic stát a v pohodě vyhrajeme. Vytvořili jsme si několik gólových šancí, které zůstaly neproměněny. Naopak nás soupeř trestal a dal nám lekci z produktivity. Ze tří šancí v prvním poločase hned dvě proměnil a vedl.

Druhý poločas se naše hra neměnila. Stále jsme drželi  soupeře pod tlakem a pokračovali v neproměňování šancí. Asi v 55.minutě konečně jedna vyšla, kdy po centru do vápna skóroval hlavou J.Slavík. Už vyselo na vlásku vyrovnání, ale dnes nás opravdu střelecké štěstí opustilo. Soupeř z protiútoku opět trestal a měnil skóre na 1 : 3, které vydrželo až do konce utkání. Utrpěli jsme první domácí porážku v soutěži. Chce to vždy trochu štěstíčka a dnes ho měl náš soupeř.

pochvala webmasterovi !!!

Filda,5. 6. 2009 13:11

krásný stránky grégříku :)))

Fan Club Lemon

Lemon forever,4. 6. 2009 11:28

Citróóón je bůh!!Dejte mu šenci!!!
jo a zakládáme Fan Club Citróna.Členský příspěvek 200 kč na měsíc.t.j.2400 kč na rok,v ceně setkání s Citrónkem,večeře a návštěva nočního Vrchlabí-provede vás,návrat kolem 9 hodiny ráno a poté fotbalové utkání-vstupenka již v ceně.Případní zájemci se můžou hlásit v meteřské restauraci Družba.(Pokud chcete vidět Citrónka v akci doporučujeme každou sobotu a to v brzkých hodinách,něco kolem 7 hodiny)Citrón Forever...Milujeme tě Citrónku!!!!Citrón na plac!!!!

Zájemci se hlaste na adrese-

pro trenera

no name,28. 5. 2009 20:23

Občas by neuškodilo hráče povzbudit :-)

šance

citronek,28. 5. 2009 17:45

No Míro, budeme sedět spolu - ale určitě budu chtít chytit nějakou tu šanci a zkusit zahrát fotbal trošku na úrovni i když je to někdy dost těžký (viz.Svatońovice) ale musíme do toho jít jako kámoši a hlavně jako Tým

šance

Team,28. 5. 2009 10:58

Je super co Míra píše.Tak by k tomu měli přistupovat všichni,ale je fakt, že pro hráče na lavičce je složitý nastoupit do rozehraného zápasu nebo po delší době do základu.K tomu je potřeba přihlédnout a dát tu šanci znova a znova a taky dřív a né na deset minut a udělat z toho závěry na celou sezonu.Hrát může jen 11 lidí,ale ty co tam jdou z lavičky jsou někdy důležitější než ty co tam jsou od začátku!!

šance

Dědek,27. 5. 2009 16:29

Klobouk dolu před Mírou,myslíš-li to upřímně.Tu šanci dá určitě celý lavičce,ale někteří už ji dostali několikrát od začátku a asi nepřesvědčili(viz třeba "Citron" ve Svatoňov.)Tevez,když naskočí,tak se rve.A fakt nemůžem hrát OP v 11 lidech.

lavička

Mireček,27. 5. 2009 16:08

Nemohu s tebou souhlasit!já tu šanci dostal a věř mi že bych se nejraději zahrabal do země.Potom se nemůžeme divit trenérovi že nám moc nedůvěřuje!Je to na něm a já osobně budu na lavičce i v OP.Tevez taky sedí.

šance pro všechny

super pajda,27. 5. 2009 13:25

Tak Trenére …titul už je doma ..nebylo by od věci dát Větší šanci lavičce...aby jsi pak tu lavičku v příští sezoně ještě vůbec měl :)) !!!!!