11. 5. 2009

FK Havex Strážné - Horní Maršov   3:0

Sestava : Fesl - Drinka(46.Skrbek), Čurda, Brádler "C", Růžička - Jiřička, Kosina, Grégr, Hampl - Danihelka(60.Absolon), Slavík(75.Faist)

Branky : Jiřička, Grégr 2x

Po špatném výkonu v M. Svatoňovicích začalo naše mužstvo kupodivu hrát s chutí a se zápalem. Po dvou chybách v obraně, které soupeř nedokázal potrestat, byl na hřišti už jenom jeden mančaft. Náš gólman byl jak na dovolený (bez práce) a sledoval hru spoluhráčů přes celé hřiště. Ukázalo se, že nám v M.Svatoňovicích opravdu chyběl dirigent hry T.Grégr. Pod jeho taktovkou naše záloha přehrávala soupeře ve všech směrech. Tlak vyústil ke vstřelení dvou krásných branek prvního poločasu. Při první brance se odražený balón dostal až k J.Jiřičkovi, který ho mazácky uklidil pod břevno soupeřovy branky. Druhému gólu předcházela standartní situace J.Hampla, který posadil balón  přímo na hlavu nábíhajícího T.Grégra a ten k úžasu všech přítomných dal gól (jak z anglické ligy).

Ve druhém poločase T.Grégr, po centru J.Slavíka, přidal ještě jeden gól a zápas skončil 3 : 0 pro domácí. Myslím si, že se utkání líbilo všem fanouškům a divákům. Mně se i líbilo rozhodování rozhodčích a hlavně přehled a pohyb hlavního Kötta.