Tatran Hostinné- FK Strážné

3-0

Sestava: Fesl - Skrbek, Drinka , Brádler , Slavík -  Pfeifer, Hampl, Grégr,Jiřička -                             Danihelka,Smolík

Střídání: Jirkuš

V utkání solidní úrovně , kde byla motivace s ohledem na soupeře u některých hráčů  až příliš vysoká. V zápase hráči z Hostiného podali dobrý výkon a vyučovali nás z produktivity.Již ve čtvrté minutě jsme  po hrubce T.Grégra na velkém vápně soupeře,kdy  šel soupeř do přečíslení a po našem nedůsledném pokrití soupeřových útočníků prohrávali 1- 0.Po špatném vstupu do utkání jsme se oklepali a převzali otěže utkání do svých rukou a diktovali ráz hry.Bohužel jsme si vytvořili několik vyložených brankových příležitostí,které jsme nevyužili.J.Smolík i H.Jiřička šli osamoceně na velmi dobrého brankaře domácích, ale v koncovce zklamali.Několik minut před koncem po přímém kopu domácích neudržel brankař Fesl nepříliš prudkou střelu domácích a soupeř využil našeho zaváhání ke vstřelení druhé branky do šaten.Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a soupeře v poli přehrávali, ale fotbal se hraje na góly a ten bychom v sobotu nevstřelili ani kdyby se hrálo do večera. Proto nás soupeř v posledních minutách potrestal  z brejku a upravil na konečných 3-O.

V utkání v Hostinném se jasně ukázalo, že OP bude vyrovnaná soutěž, kde budou rozhodovat individuální chyby a hlavně produktivita hráčů.