FK Strážné - J.Bohuslavice 3 : 0 ( 2 : 0 )

Porazit zachraňující se Bohuslavice mělo být naší povinností a jak si všichni mysleli ,i snadnou záležitostí. A začátek tomu i napovídal. Po velkém počátečním tlaku jsme zásluhou M.Stejskala po krásné kolmici J.Jiřičky , šli už v 7.minutě do vedení. Jenže pak se to nějak zadrhlo , další možnosti jsme nevyužili a poměrně odevzdaný soupeř vycítil šanci. Po jednom protiútoku dokonce nastřelil tyč a jednou zachraňoval L.Fesl. Tak jako celé jaro ani včera jsme nehráli dobře ,kazíme neuvěřitelné množství přihrávek a radost a lehkost se z naší hry vytratily úplně.Přesto jsme ještě do přestávky zvýšili J.Srnským na 2 : 0 a asi o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve druhé půli se hrál ještě méně pohledný fotbal než v první části , hosté byli podráždění a skutečně slabý výkon rozhodčího je nijak nemohl uklidnit. Hostující R.Gregor pak obdržel červenou kartu za nemístné protesty a náš nejlepší střelec M.Stejskal po dvou neproměněných tutovkách , konečně využil početní převahy a zvýšil na 3 : 0.

Utrápené ,ale určitě zasloužené vítězství. Snad nám pomůže ke zlepšeným výkonům ,aby byla do fotbalu zase chuť,kterou někteří hráči evidentně postrádají.