Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - Janské Lázně 1 : 0 ( 1 : 0 )

Podle postavení v tabulce i podle nevyrovnaných výsledků včerejšího soupeře ,jsme měli být favority . Ale dlouho to tak nevypadalo . Hosté nastoupili s chutí a s velkým nasazením. jejich hru řídil stále výborný Roman Koblížek a spolu s Dvořákem ml. udržovali po celý první poločas vyrovnanou hru.Příležitostí ke skórování jsme si příliš nevytvořili ,ale šance Plechyho ,který v jasném postavení přestřelil prázdnou "kasu" volala po gólu. Ale až J.Jiřička překvapil nejen brankáře hostí a krásným obloučkem z rohu velkého vápna dal asi nejhezčí náš gól podzimu .

Branka nás uklidnila a i přes dvě nucená střídání už v poločase ,se naše hra zlepšila .Hlavně jsme zpřesnili hru ,už nebylo tolik zkažených přihrávek ,více jsme kombinovali a také soupeř kladl menší odpor. Začali jsme si vytvářet mnoho šancí, které jsme však nedokázali ani jednou proměnit ( Stejskal, Růža .Kalda - ta byla 200% atd) a tak zákonitě mohl přijít trest ,když jedinou střelu na bránu zázračně vytěsnil na roh L.Fesl a  z následného rohového kopu hosté v jasné příležitosti hlavičkovali mimo ! Závěr a těsný výsledek už jsme si ohlídali a poslední tři podzimní body zůstaly doma.

Příští týden ještě jarní předehrávka a pak můžeme první část bilancovat. To uděláme v pátek13.11. na "Srubu" od 16.hodin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář