FK Strážné - Janské Lázně 3 : 2 (0 : 0)

V minulém ročníku se Jánky zachraňovaly , hráli jsme doma , sestava už začíná být téměř kompletní , a tak jsme byli určitě favority. Jenže... Snad obrovské vedro , snad právě ta nutnost vítězství na domácím hřišti asi vedly k našemu velmi nepřesvědčivému výkonu.

Hrál se naprosto vyrovnaný zápas ,hosté s vysokými hráči v sestavě se snažili nakopávat dlouhé míče a hrozili z brejků. Hned v prvních minutách si vytvořili dvě tutovky ,jednu zlikvidoval Feslík a druhá se nevešla do brány. Pak jsme  přece jenom získali více ze hry a příležitosti byly i na naší straně ,jenže ani J.Jiřička , T .Jílek ani T.Grégr je nedokázali proměnit.

Branky začaly padat až v druhé půli .Hostům se nejprve  nevyplatilo podcenění skokanského umění a tvrdého úderu hlavou T.Grégra,který se zavěsil a nekompromisně otevřel skore. Ale už po třech minutách bylo srovnáno . Demuth z více než třiceti metrů nachytal Feslíka a ten jeho dalekonosnou střelu jen tečoval do sítě. Znovu jsme se ale dostali do vedení po přímém kopu J.Jiřičky, který nebyl tečován a zapadl překvapenému brankáři hostí za tyč.Dlouho jsme se však opět neradovali. Rychlá akce po levé straně do naší až příliš odkryté obrany a na konci stál P.Doležal, který si poradil skvěle a srovnal na 2 : 2. Už to vypadalo na penalty , když M.Stejskal prošel celou už zřejmě značně unavenou obranou hostů a skvěle předložil T.Jílkovi ,který v těžké pozici vystřelil 3 body.