Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - Ji Bohuslavice 7 : 1 (3 : 0)

Bylo naším úkolem potvrdit náš zlepšený výkon a výsledek z B.Třemešné , jenže soupeř měl na svém kontě překvapivě skalp Starých Buků z minulého víkendu. Takže určité obavy tu byly. Ale tentokrát jsme začali velmi soustředěně a bylo to naše mužstvo , které už ve 30.vteřině po nedorozumění v obraně hostí po dorážce T.Grégra šlo do vedení. Nejrychlejší gól v historii našeho klubu přinesl určitě uklidnění a brzy se ukázalo ,že dnešní soupeř nám velké komplikace dělat nebude. I když z naší strany šlo o téměř drtivou převahu ,velké nepřesnosti ve finální části stále dávaly hostům šanci dostat se do zápasu, dokonce při ojedinělém protiútoku musel skvěle zasáhnout R.Gottstein v brance. Ale  vzápětí hosté konečně inkasovali podruhé a už nebylo v jejich silách výsledek zvrátit. Do poločasu přidal po dlouhém trestu poprvé hrající J.Jiřička 3.branku a bylo hotovo.  Ve druhé části začali hosté poměrně odvážně , ale síly jim brzy došly a tak se rodily šance jen na jedné straně. M.Stejskal a J.Jiřička dovršili každý hattrick a jen zázrakem neodjelo mužstvo Bohuslavic s desítkou.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář