Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - Ji Kocbeře 0 : 3 ( 0 : 2 )

Vedoucí mužstvo okr.přeboru nám za stálého deště a na velmi těžkém terénu prostě dalo lekci z produktivity. Nastoupili jsme s odhodláním odčinit porážku s Lánova,ale jen několik prvních minut tomu odpovídalo. Přišla první krasobruslařská vložka Harvyho, jeho uklouznutí a po centru před bránu předložili  hosté svoji navštívenku : 0 : 1. Celý systém , taktika i přístup se změnil a začali jsme opět bojácně ,bez důrazu, který spolu s rychlostí, soupeři určitě nechybí.   Váhavý přístup ve středu hřiště ,nedůrazné odehrání míče a následoval rychlý útok po pravé straně , druhá střela na naši branku a 0 : 2.

Spokojení hosté se v druhé části zatáhli a čekali na případné brejky. Převahu jsme měli , přišli i šance, některé i 100% , ale dát gól je už 180minut pro naše hráče nadlidský úkol. Kocbeř si zkušeně hlídala dvoubrankový náskok a když celý zápas neskutečně klouzající( v nevhodných botech) Harvy trefil, nikým neohrožován, vlastní bránu , bylo vymalováno : 0 : 3.

Výhra hostů je naprosto zasloužená , jejich efektivita byla parádní, a přechod do útoku na úrovni kraje. A s trochou štěstí můžou hrát v 1.b. třídě důstojnou roli. A pro naše mužstvo je zlatý střed tabulky...  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář