FK Strážné - Ji Kocbeře 2 : 1 ( 0 : 1)

Kocbeře,  podle mého názoru, budou i letos patřit k favoritům této soutěže. A tak, i když jsme po několika sezónách byli včera téměř kompletní, nečekal nás lehký zápas. To se potvrzovalo od prvních okamžiků - Jiskra hrála důrazný ,jednoduchý fotbal s množstvím míčů na vysoké chasníky vpředu, což našemu mužstvu příliš nevyhovuje. Snažili jsme se držet víc balon při zemi ,ale do šancí se nedostával nikdo. Po chybě na útočné polovině hasil ,ne zcela zdravý M.Koldys, rychlý protiútok a v přijatelné vzdálenosti přerušil. Dobře rozehraný kop ale zapadl přes všechny hráče i špatně postaveného L.Fesla , až do naší brány. O : 1. V našich řadách zavládl zmatek a do konce poločasu to s námi vypadalo zle ,nedobře.

Bylo jasné, že se s tím musí něco udělat. A P.Jiřička zamíchal se sestavou tak, že vlastně nastoupilo nové mužstvo. Snaha o vyrovnání pak byla víc než viditelná. Posunutím  dobře hrajícího J.Plechyho, zařazením zkušeného W.Brádlera a posílením útoku o T.Grégra jsme přeci jenom vytvořili tlak, který znamenal otočení skóre.

Nejprve přišla krásná akce po ose Plecháč - Zarebski - Grégr, a posledně jmenovaný dával do prázdné . Pak v 72.minutě  vybojoval nestárnoucí T.Grégr u autové čáry míč, předložil ho před bránu a důrazný M.Janoch rozhodl. 2 : 1 .

Jiskra se ale nevzdávala a měla velkou územní převahu,  několik šancí ale zlikvidoval už dobře chytající L.Fesl .Do jejich odkryté obrany jsme však mohli několikrát s konečnou platností rozhodnout, ale proti bylo jednou břevno a dvakrát  brankář. Na výsledku už se nic nezměnilo a tři body zůstaly asi zaslouženě doma.