Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - Ji Kuks 3 : 1 ( 0 : 1 )

Typický příklad podcenění soupeře jsme předvedli v úplně posledním utkání tohoto ročníku. V předzápasových řečech padala , pod dojmem posledních výsledků soupeře , slova o zbytečnosti zápasu , výši snad i dvouciferného výsledku atd. Jenže realita byla jiná. Přijel kompletní tým s několika opravdu kvalitními hráči a hlavně s chutí si zahrát fotbal. Když se dokonce už v 16.minutě ujal z prvního protiútoku vedení , bylo nejednou všem jasné , že to vůbec nebude jednoduché. Nikdo z našich hráčů se nemohl dostat do tempa , na kopačky sedla nervozita , absolutně se nedařily přihrávky a tak jsme sice hráli na polovině soupeře , ale šance a ani góly nepřicházely. Na rozdíl od minulých kol  bída s nouzí.

Do druhé části nastupovali naši hráči ještě s ozvěnou v uších od zvýšeného hlasu trenéra v kabině. Ale na hře se to příliš neprojevilo, byla sice vidět větší snaha , ale když se nedaří...Naštěstí soupeři začaly docházet síly a po celkem šťastném vyrovnání už bylo opravdu jen otázkou času , kdy hosty zlomíme úplně. Dokonce se našel střelec a A:Skrbek dokončil čistokrevný hattrick. 3 : 1 byl v té bídě solidní výsledek .

Celou soutěž ,kde jsme skončili na 6.místě s téměř stejným počtem bodů jako minulý ročník , budeme usilovně hodnotit na soustředění už tento pátek do neděle na Orlíku.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář