FK Strážné - Ji Podhůří 2 : 2 ( 1 : 1) pen. 3 : 4

Ve druhém(!!!) vloženém kole letošního jara jsme se v derby zápase střetli s ,v letošních záchranářských pracích, velice úspěšnou Hartou. Naše marodka je stále veliká a tak bylo jen na každém jednom , jak se kousne , abychom sestavu poslepovali.

Fotbal se hrál docela svižný , s mírnou převahou na naší straně ,což se podařilo po dvaceti minutách vyjádřit vedoucí brankou O.Zarebského po pěkném přistrčení T.Grégra. Harťáci ale neznervózněli a bleskově srovnali na 1 : 1 po rychle rozehraném trestném kopu, střele z pravé strany a dorážkou S.Mlejnka. Naopak byli jsme to my, kdo přestal hrát a jen nemohoucnost v zakončování hráčů Podhůří nás udržela ve hře.

Druhý poločas byl vyrovnaný od první minuty a čekalo se ,kdo vyrobí chybu a druhý ji dokáže potrestat.To se přesně stalo v 67.minutě , bohužel na naši straně - 1 : 2. Poté se Harta zatáhla a začala bránit výsledek , ale samostatné akci T.Grégra zabránit nedokázali. 2 : 2.  Zdálo se,že přece jenom zápas rozhodneme ve svůj prospěch, byli jsme v těchto fázích lepším mužstvem, ale výborný Gulis a trochu málo důrazu před brankou ,byly proti.. Nakonec asi zasloužená remíza. Pokutové kopy a bonusový bod pro Hartu. Asi to tak mělo být.