FK Strážné - Ji Podhůří 5 : 2 ( 2 : 2 )

Stalo se už málem tradicí , že hned v prvním zápase narazíme na našeho snad největšího rivala - harteckou Jiskru. Na velmi solidním trávníku se nehrál příliš pohledný fotbal , ale zato gólů padalo dost. Už v 6. minutě otevřel skore M.Stejskal a když J.Srnský zvýšil v 15.min. na 2 : 0 , zdálo se ,že zápas bude pro nás snadnou záležitostí. Ale Harta získala hlavně díky dobře hrajícímu T.Jirků celý střed pole a nebezpečně útočila .Po několikanásobné dorážce nejprve snížila a T.Hladík pak dokonce srovnal krásnou hlavičkou na 2 : 2.

Po přestávce dál pokračoval poměrně vyrovnaný zápas ,ale jen do 63.minuty , kdy se trefil s chutí hrající M.Stejskal. Od této chvíle jakoby bylo na hřišti jen jedno mužstvo . Podhůří odpadlo a inkasovalo se štěstím jen další dvě branky. Střelec dne : Michal Stejskal 4 góly.