FK Strážné - Jiskra Libeč 1 :1 (0 : 0) pen.2 :1

Není každý týden posvícení a my jsme ho měli minulý týden v Hartě. A tam jsme asi vystříleli všechen prach. Staronový účastník přeboru z Libče se ale prezentoval velice sympatickým výkonem, když přijel hrát otevřený kombinační fotbal .Přesto od prvních minut byla kvalita i převaha na naší straně. Na branku spolehlivě chytajícího Nývlta v brance hostí se valil jeden útok za druhým, ale góly nepadaly. S chutí hrající M.Janoch neůnavně zásoboval naše ůtočníky parádními přihrávkami ,ale nic jsme nedokázali zakončit gólem.   Tyč , dvakrát břevno a několik téměř tutovek to je ale jediná bilance za celou první půli. A to ještě mohli hosté v 35.minutě jít do vedení ,když nedokázali po skrumáži před naší brankou lépe zakončit.  Druhá půle pak jen navázala a neproměňování šancí  pokračovalo.Až v 60.minutě vyskočil nejvýš L.Kouřil a konečně krásně hlavou  skóroval.1 : 0 . Pak už bylo jen otázkou času ,kdy zápas rozhodneme s konečnou platností. Ale zranění a karty  a tím i velké zásahy do našich zadních řad v závěru zápasu , daly příležitost hostům k několika nebezpečným protiútokúm. A jeden z nich ,ten v poslední minutě , zakončil nepřesně pískající rozhodčí penaltou(.!) za faul na hranici vápna. 1 : 1  Fotbal nemá logiku.

V rozstřelu jsme za aktivitu získali bod navíc.