FK Strážné - Jiskra Podhůří 2 : 0 (0 : 0)

Tentokrát bylo derby o lepším umístění ve středu tabulky ,kam jsme se my probojovali až po zlepšených výkonech na jaře  ,zatímco Harta je tento rok po dlouhé době bez záchranářských starostí.   Začátek zápasu byl plně v režii hostí a my jakoby předpokládali ,že jejich převaha je jalová, tak  až kolem 15.minuty se hra začala vyrovnávat .Začali jsme častěji pronikat do jejich pokutového území a vytvářeli si dobré příležitosti. Tu největší měl ten nejzkušenější - T.Grégr , když postupoval sám na brankáře Kulhánka ,ale při ¨"blafáku " zklamal. Pak přišla šance i na druhé straně ,ale i T.Jirků v poslední chvíli zaváhal. A to byla poslední příležitost hostí ,kterou jsme jim až do konce utkání povolili. Naopak ještě v první půli šance A.Skrbka a hlavně J.Plecháče byly stoprocentní. Ale do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

I druhá půle měla podobný průběh, Jiskra držela asi častěji míč na svých kopačkách , ale my jsme byli, i po nuceném dvojím střídání, nebezpečnější. V 55.minutě unikl po levé straně J.Srnský a jeho pěkný centr proměnil hlavou V.Zárybnický. 1 : 0. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat , ale před brankou od nich nehrozilo žádné nebezpečí.Naopak do odkryté obrany jsme pronikali velice snadno a z jednoho takového protiútoku parádně trefil J.Srnský.

Poté se zápas v klidu už jen dohrával a my jsme si připsali zaslouženě 3 body . Jen marodka se bohužel opět rozrostla a tak budeme horko těžko lepit v příštích kolech jedenáctku.