FK Strážné - Kocbeře 0 : 3 ( 0 : 0 )

No podle výsledku to asi byla jednoznačná záležitost hostujícího mužstva , ale kdo ten zápas viděl , už by byl opatrnější. Od prvních minut to byl otevřený a docela pohledný zápas ,kde právě hosté hned v první minutě využili fatální zaváhání naší obrany a jen parádní zákrok L.Fesla na brankové čáře zabránil rychlému vedení soupeře. To ale byla na dlouhou dobu poslední příležitost .kterou si vytvořili.Hra byla vyrovnaná , hosté velmi ukázněně bránili od půlky ,ale přesto se nám dařilo vytvářet si nové a nové příležitosti. Už ta první po pár minutách , kdy jindy neomylný J.Jiřička  ze  3 metrů netrefil prázdnou branku , signalizovala , že to dnes bude problém dát gól. A pak se to bohužel potvrzovalo celé utkání. Několik krásných samostatných akcí nedokázal gólově zakončit jinak neudržitelný M.Stejskal(tři 100%)  , D.Bradler přestřelil z 5 metrů prázdnou bránu , T.Grégr a znovu J.Jiřička nedali ani ty nejvyloženější šance.

V poklidu hrající hosté všechno přežili a z rohového kopu trestali. Osamocený Jarolim vracel míč před brankáře , ale ten k překvapení všech doputoval až do branky - 0 : 1.Druhou branku  z velké dálky už za stálého deště pustil na mokrém trávníku Lukáš pod svým tělem do brány.

A když jsme nic nedokázali proměnit, udělili nám hosté lekci z produktivity a krásným třetím gólem nás poslali do kolen.