Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - Lánov

5. 10. 2009

 

 

FK Strážné - Lánov

 1- 3

 

Sestava: Fesl - Drinka , Čurda , Brádler, Slavík - Pfeifer,Hampl, Grégr, Jiřička - Danihelka, Smolík 

     

 

Střídali: Jirkuš, Exnar

 

 

Do utkaní s lońským účstníkem 1.B třídy jsme vstoupili aktivně a hned v prvních minutách měl Danihelka velkou šanci na velkém vápně soupeře , ale místo pokusu ohrozit branku zvolil přihrávku.Z našeho nástupu se velmi kvalitní soupeř z Lánova rychle oklepal a z prvního nařízeného přímého kopu na branku se ujal vedení 0-1. Za silného větru se hra odehrávala převážně ve středu hřiště bez větších šancí.Jednu jedinou za to stoprocentní neproměnil již jako tradičně J.Smolík, když postupoval sám na branku a trefil již ležícího brankaře soupeře.Bohužel s takto kvalitním soupeřem se musí takové příležitosti proměňovat, protože soupeř svoji další šanci okamžitě využil  a zvýšil na 0-2.Ke konci poločasu se nám ještě podařilo snížit po pokutovém kopu, který rozhodčí nařídil po střetu brankaře s naším útočníkem v pokutovém území. Slavík se nemýlil 1-2.Do druhého poločasu naši hráči vstoupili aktivně a naše hra byla o poznání lepší a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vyrovnat.Bohužel jsme naše šance i s trochou smůly nevyužili a soupeř nás potrestal po pěkné kombinaci zvýšil již na 1-3.Po tomto gólu bylo již na hřišti jen jedno mužstvo a to mužstvo Lánova, které si bez větších problémů vítězství pohlídalo a vyhrálo zaslouženě.Naše mužstvo podalo již poněkolikáté velmi slabý výkon a nezbývá nám nic jiného, než se z proher , kterých jsme si v posledních dvou letech mnoho neužili, poučit a přistoupit k dalším utkání s větší chutí a odhodláním vyhrát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hra

Fanda,10. 10. 2009 11:12

hrali hrozne Straznaci:-(