FK Strážné - M. Svatoňovice 3 : 0 (1 : 0)

Na konec dubna v nenormálním horku ,vlastně poprvé na jaře na domácím hřišti jsme hostili soupeře z konce tabulky. Ale povinné tři body se rodily docela ztuha. Hosté přijeli s taktikou pouze nakopávaných míčů a nepříjemných protiútoků. Dlouho jsme se s tímto způsobem hry nemohli srovnat , i když už v 19.minutě konečně nastoupivší M.Stejskal pohotově k tyči skóroval. Vzápětí tentýž hráč nastřelil tyč a zdálo se ,že brzy přijde pojišťovací branka , ale naopak po naší zbytečné ztrátě hosté zaútočili a po střele , kterou mimochodem L.Fesl chytil, nařídil k údivu všech rozhodčí pokutový kop . V důležitém okamžiku nás Fesl podržel a znovu potvrdil svoji jarní formu. Až do konce poločasu jsme naši převahu nedokázali nijak potvrdit.

Ve druhé části se obraz hry nezměnil a kdyby v 55.minutě uznal  rozhodčí regulérní gól  T,Grégra (ofsajd odmávaný rozh.laikem hostů) bylo by o výsledku rozhodnuto . Naopak Svatoňovice málem skórovaly ,když dalekonosnou střelu zastavilo jen břevno naší branky. Konečné řešení přinesl J:Balcar , který zakončoval pěknou akci po pravé straně . 2 : 0. Jako třešnička na dortu pak byla branka M.Stejskala ,který si přehodil bránícího hráče hostí a z první po otočce zavěsil .Paráda . 3 : 0 .Bylo rozhodnuto a utkání se jen dohrávalo.

Po remíze v Žacléři jsme doma bodovali a snad tak unikáme z pásma ohrožených.