FK Strážné - Ml. Buky 3 : 1 ( 2 : 1 )

Solidní hřiště , pěkné počasí , soupeř hrající celý ročník o postup ,konečně domácí prostředí , to vše napovídalo ,že se bude na co koukat. Jen řada zraněných hráčů (ale to se určitě týká všech mužstev v této fázi soutěže) vyvolávala pochyby abychom s "mládežnickým " družstvem hostí udrželi krok.

Ale už ve 2. minutě jsme ze strany zahrávali přímý volný kop a T.Grégr trefil parádně a jeho polostřela - polocentr zapadl za přední tyč. Rychlý gól ale neznamenal ,že by soupeř přestal hrát .Naopak se hosté snažili dlouhými nákopy rychle dostávat před naší branku , ale silný vítr jim v tom moc nepomáhal ,většina balónů utekla do zámezí a nebo je likvidoval skvělý J.Plecháč. Hra byla i nadále vyrovnaná a nám se dařilo slušnou kombinační hrou držet ambiciózního soupeře  na uzdě. A pak jsme podruhé udeřili,,když M.Koldovský našel ve vápně J.Srnského a ten si věděl rady - 2 : 0. Jenže tak jako ve Rtyni i tady jsme soupeři nabídli návrat  zpátky do hry. Špatná rozehrávka ,Plechyho "zadrbání" , neodpískaný faul a hosté šli tři na brankáře . 2 : 1. A ještě do přestávky jsme se museli strachovat o výsledek ,když Buky nastřelily břevno.

Ve druhé půli byli hosté lepší ,vyvinuli pěkný tlak ,ale příliš šancí si nevytvořili , snad jen řadu rohových kopů a dvě slušné střely z dálky , které likvidoval R,Gottstein. My jsme se až příliš soustředili na bránění jednogólového vedení a hrozili jsme jen z brejků. Hosté byli stále nervóznější a tak když v poslední minutě utekl P.Citron Pfeffer po pravé straně a parádně nacentroval na volného M.Stejskala ,ten definitivně rozhodl . Možná překvapivě ,ale zaslouženě máme všechny tři body .