FK Strážné - Mostek 1 : 1 (1 : 0) pen. 2 : 3

Hned od prvních minut se podařilo našim hráčům svého zkušeného soupeře zatlačit na jeho polovinu a bylo jen otázkou času ,kdy šance začnou přicházet. Dobrý pohyb, solidní kombinace a určitě i nasazení všech hráčů, udržovaly územní převahu našeho mužstva téměř celý první poločas. Už v 11.minutě se ocitl sám před brankářem hostí Ondra Z.,ale z malého vápna dal vedle . V další šanci se objevil Plechy, později Píďa, ale dávat góly je teď pro nás až příliš složité. A když se po krásné střele Tomáše G.  z asi dvaceti metrů zatřásla jen tyč, začali jsme tušit,že dnes se na vítězství hodně nadřeme. Naštěstí neúnavný Voříšek to vzal na sebe a z hranice vápna nečekanou střelou konečně jejich brankáře překonal - 1 : 0.

Do druhé části nastoupil jiný soupeř(snad po bouřce v kabině od p.Lebedy), který začal napadat a hrát víc kombinačně.Nutil naše hráče dělat dělat chyby a po jedné takové dopravili hráči Mostku míč až do vápna ,kde musel na neobsazeného útočníka vyrazit Čurdys , bohužel to bylo s faulem .Penaltu proměnil D.Duchek. Bylo srovnáno a hosty to tak probralo, že byli od těch chvil lepším mužstvem a měli větší chuť vyhrát. Nám pomohlo i břevno Feslíkovy brány , a když v závěru došly síly,  po opravdu kvalitním zápase , oběma mužstvům , šlo se na penalty vystřílet si bonusový bod. A to není disciplína pro nás . A zvlášť když to pojal Plechy jako pouťák ,dva body si odvezl Mostek. Asi spravedlivá remíza se zpackanou nástavbou.