26. 8. 2009

FK Havex Strážné - TJ Jiskra Podhůří  6:1

Sestava:Fesl-Drinka,Čurda,Brádler"C",Skrbek-Slavík,Hampl,Grégr(80.Jirátko),Jiřička-Smolík(55.Pfeifer),Danihelka(65.Vraštil)

Branky:Danihelka 3,Grégr,Jirátko,Hampl

K očekávanému derby přijelo hostující mužstvo oslabeno o několik hráčů základní sestavy. Podle toho se odvíjel celý zápas. Po rozpačité první desetiminutovce začali domácí převyšovat Jiskru a šance na sebe nenechali dlouho čekat, bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Podařilo se to Milošovi Danihelkovi a to dokonce prvního poločasu třikrát.

Druhý poločas začal domácí tým opět náporem a zahazováním gólových šancí. Další branku vstřelil po rohovém kopu Tomáš Grégr (HLAVOU). Mužstvo Havexu polevilo a přestalo hrát svoji hru, hosté využili chvíle nepozornosti a vsřelili svou první branku. Převážně se už utkání dohrávalo. V 80.minutě přišel na hrací plochu Luboš Jirátko a hned první dotyk s míčem proměnil (hlavou) v další branku. Do konce utkání se ještě trefil Jarda Hampl a stanovil tak konečné skóre na 6:1.

Domácí si dokázali, že fotbal hrát umí a že je to docela zábava. Jen tak dál.