FK Strážné - Poříčí 2 - 1 ( 0-1)

K sobotnímu utkání na hřiště do Dolní Branné přijelo velmi zkušené a zatím neporažené mužstvo Poříčí. Od první minuty soupeř ukazoval, proč je ve vedení OP. Hráči Poříčí si vytvořili územní převahu a ve dvacáté minutě po našem faulu v pokutovém území se ujali vedení 1 -0, když  Kuric  trošku se štěstím proměnil pokutový kop. Od této chvíle se naše hra začala postupně zlepšovat . Ale soupeř, který ve svých řadách má několik hráčů s kvalitou "neodpovídající" OP, byl stále velmi nebezpečný a hrozil z každého útoku.

V druhém poločase jsme opravdu předvedli výborný výkon, když jsme  byli  minimálně vyrovnaným soupeřem. Odměnou za aktivitu byl vyrovnávající gól Pídi. Poté byla hra vyrovnaná a obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svoji stranu. Nejprve Růža přestřelil z malého vápna branku a o chvíli později na druhé straně Kuric ve stejné pozici mířil vedle. Nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu, když po průniku Citrónka byl nařízen přímý volný kop z hranice velkého vápna a Honza Jiřička rozhodl o vítězství Strážného 2-1.

Je potřeba sportovně přiznat, že zápasu by slušela remíza, ale výborný výkon naší Lasičky v brance a hlavně minimálně divizní výkon Tondy, který po celý zápas hlídal opravdu stále  vynikajícího Standu Horáka, byl základ našeho vítězství nad soupeřem, který bude letos určitě bojovat o postup do 1.B třídy.