FK Strážné - So St.Buky 2 : 3 ( 2 : 1 )

První zápas nového ročníku a hned taková mela .. V první půli to nevypadalo , hrál se na pěkném hřišti rychlý a docela pohledný fotbal. Už v desáté minutě se po úniku a samostatné akci levého obránce dostali hosté do vedení. Naší zvýšenou aktivitou se nám pak v rozmezí dvou minut podařilo stav otočit , když oba góly dal J.Jiřička. Do konce půle nás pak jednou zachránila tyč a parádní zákrok L.Fesla a tak jsme s těsným náskokem šli do kabin.

Ve druhé části však bylo všechno jinak . Byly proti nám nařízeny 3 (slovy tři) penalty , byli vyloučeni dva naši  hráči , nařízen nepřímý volný kop z malého "vápna" a po 30 minutách boje v devíti za stavu 2 : 2 , se z avizovaných 3 minut stalo šestiminutové nastavení ,ve kterém jsme na závěr z ofsajdové(?) pozice inkasovali. Poté vzplály emoce a jen náhodou nedošlo k inzultaci. Ošklivé odpoledne.

Zápasu by asi slušel nerozhodný výsledek, ale tři body si nakonec odvezli Buky , i když sami hráči brali vítězství rozpačitě.

:)

Martin,12. 8. 2014 9:28

Nedivte se mi Strážné, Vrchlabí a hraje se v Branné to má pak člověk v tom hokej. Koukal jsem každou minutu na časomíru a nezdálo se mi to, že by to přestalo ukazovat. Jak říkám vzhledem k tomu jak se utkání natahovalo mohlo být nastaveno minut 10 možná i 15 a pokud rozhodčí nastaví 3 minuty a z těch tří minut se dvě minuty nehraje nevidím důvod proč hned v 93 pískat. Nevím jak to s tou časomírou bylo, ale ten čas Vám pěkně habruje 95 na jedné stránce 96 na druhé přijde mi, že chcete toho rozhodčího co nejvíce poškodit, ale to už je jiná neříkam, že pískal suprově. Co mne, ale vadí ten pán co mává na lajně úplně jasně přimávává a ofsajdový praporek proti domácímu mužstvu když jde do tuhého nezvedne. Minulý rok ho už sám hlavní sudí o poločase vyhodil jak byl okatej. Během sobotního utkání běžel k rozhodčímu no nechtěl mu podat ruku slušně řečeno mu řekl, že je to velký penis :D

:)

Rikardio,12. 8. 2014 15:13

Já bych tě chtěl vidět na tom vašem hřišti, kdyby nějakej lojza předvedl to co tenhle u nás!!! něco tak nechutného jsem snad ještě neviděl. A o nějakém spravedlivém mávání na lajně, bychom si s Váma také mohli povídat do nekonečna. Však jsme tam už pár zápasů zahráli..

Čas

Martin,11. 8. 2014 8:35

Zdravím, jsem fanouškem Starých Buků zda-li byly všechny 3 penalty odpískány správně je diskutabilní a osobně si myslím, že zápas mohl skončit remízou, zaslouženou. Jedna věc je mi neznámá na OFS je napsáno, že gól padl v 95 minutě tady už píšete že už v 96 minutě nevím zda-li se Vám splašili hodiny, ale svítilo tam v době gólu 92 minuta a i kdyby bylo nastaveno minut 10 nebylo by se čemu divit 2 červené karty 3 penalty spoustu přerušení a zdržování hry na uhájení výsledku 2:2.

PS: Možná by i Branná vyhrála jen si nesmí před a o poločase vykuřovat mařku kluci jedni ušatý na parkovisku :-)

Re: Čas

Mařka,11. 8. 2014 18:18

Ty kluku jeden ušatá , my nejsme Branná, to jsi byl asi na jiném fotbale. A k tomu času - svítila 91.min. a víc to prostě neukazuje ,taková je to časomíra,můžeš si to zjistit. A rozhodčí to věděl,ale samozřejmě má čas rozhodující. A kapitánům oznámil 3.minutové nastavení. Hrálo se 95min. a 40sek.kdy padl gól. Ale že z toho udělal smradlavej guláš mu nikdo neodpáře(jo,a taky si nás spletl s Brannou !!)