FK Strážné - So Vítězná 5 : 2 ( 3 : 0 )

Bylo jasné , že pokud chceme hrát v horní polovině tabulky , musíme doma potvrdit tři body z minulého kola z Trutnova. A to naše,  z poloviny nově poskládané mužstvo , začalo plnit od prvních minut. Vzadu jednoduše a vpředu slušná kombinační hra s velkým důrazem.  Už v 5.minutě jsme J.Mikinou zahrozili poprvé , ale to byl ještě brankář hostí na místě. Ale v 8.minutě už byl proti parádní ráně téhož hráče bezmocný. Vítězná přidala na tvrdosti a souboje zvláště s vysokým M.Hlavatým hodně bolely. V těchto chvílích byla hra poměrně vyrovnaná , až přišel průnik M.Janocha ,kterého ve vápně fauloval obránce hostí a nařízenou penaltu s přehledem proměnil T.Kroczek. 2 : 0 . Naše galapředstavení pokračovalo  a už za tři minuty prošel po levé straně J.Plecháč a s přispěním hostů skóroval. 3 : 0 do poločasu a několik zahozených příležitostí.

Ve druhé půli v 56.minutě to byl opět skvěle hrající J.Mikina ,který akrobatickým způsobem usměrnil do branky přesný centr L.Kouřila. 4 : 0. I když soupeř utkání určitě nezabalil, inkasoval  ještě v 66.minutě opět od J.Mikiny po samostatné akci. Poté následovalo čtyřnásobné střídání v našem mužstvu a jelikož Vítězná hrála stále aktivně, byla odměněna dvěma góĺy v naší síti. 5 : 2 , což však nesnižuje kvalitní výkony všech našich hráčů.