FK Strážné - Sp. Úpice B 4 : 0 ( 1 : 0 )

Všichni takové zápasy známe , přijede soupeř se zazdívací taktikou ,spoléhá na brejky a je pak velice těžké ho překonat a nedejbože inkasovat. Nám se to proti asi neúplnému mužstvu Úpice mohlo stát během prvních dvaceti minut dvakrát. Jen díky parádním zákrokům L.Fesla to bylo stále bez branek .Hráli jsme ležérně ,vzadu nezodpovědně ,v záloze bez nápadů a vepředu jsme soupeře ani neohrozili. Až ve 30.minutě přišla nečekaná střela P.Pffeifra, která zapadla za záda překvapeného brankáře hostí a naše hra se přecejenom zvedla. Odevzdaní hráči Úpice stále neopouštěli hranici velkého vápna a čekali na naše borce ,kteří se rozhodli hrát "kličkovanou" a tak překonat obranný val soupeře. A to se jim moc nedařilo.

Ani druhý poločas se příliš nezměnilo, útočili jsme stále do plných a museli se obávat, aby nepřišel náhodný protiútok,který by hosté proměnili. Ale ti už neměli sílu, obzvláště když svoji druhou brankou v zápase zvýšil P.Pffeifer na 2 : 0. To už jsme se uklidnili a bylo jen otázkou času a skóre jak zápas skončí. S velkou chutí po pauze naskočil do hry M.Kalenský a po několika minutách přidal ,díky svému důrazu, další dvě branky.

Nebyl to hezký zápas ,ale získali jsme nakonec jednoznačně tři body a to se proti úporně bránícímu soupeři cení.