FK Strážné - Staré Buky 2-3 (0-3)

19. 9. 2016

TJ Strážné - TJ Sokol Staré Buky 2:3 (0:3)

Branky: Stejskal, Balcar - Maňuch 2, Prokop. Rozhodčí:  Beránek.  ŽK: 1:3. Diváků 100.

V utkání velmi dobré úrovně domácí mužstvo doslova prospalo první poločas. Bez nasazení a bojovnosti darovali domácí během 30min  hostům třígólové vedení. A jen s velkou dávkou štěstí nebyl rozdíl ve výsledku prvního poločasu o několik branek větší. Velmi dobře hrající hráči hostí neproměnili několik vyložených šancí a tak se šlo do kabin za stavu 0-3.
Do druhého poločasu  vstoupilo Strážné s pozměněnou sestavou. Do utkání nastoupili mladí hráči Brádler  a Zárybnický a přinesli oživení do naší hry. Bohužel se jim nepodařilo proměnit své vyložené šance. Přeci jen se Strážné dočkalo, když po samostatné akci snížil na 1- 3 Michal Stejskal. Velký tlak a několik dalších neproměněných šancí a  neuznaný gól pro domnělý ofsajd. To byl průběh druhého poločasu. Snížení na 2-3 v 86min přišlo příliš pozdě, protože závěrečný tlak vytoužený třetí gól už nepřinesl. I když hosté v prvním poločase dominovali, Strážné by si za předvedenou hru v druhém poločase remízu zasloužilo.