FK Strážné - Tatran Hostinné

4. 5. 2010

FK Strážné -  Hostinné

1 - 3

V souboji dvou velmi oslabených mužstev přijel soupeř z Hostinného smířen s osudem a od výsledku neočekával nic velkého.To ovšem nevěděl s jakým soupeřem se v nedělním odpoledni utká.Je pravda, že hráči Strážného nastupují stále pouze v jedenácti lidech, ale přístup a hlavně předvedená hra byla velmi špatná řekl bych až ostudná a to na všech postech.

Příprava některých hráčů začala totiž již v pátek pálením čarodějnic, v neděli však byli k upálení oni.Hned v úvodu utkání udělal brankař Fesl hrubku na úrovni mladší přípravky a soupeř šel do lehkého vedení. Utkání na úrovni IV třídy se odehrávalo převážně ve středu hřiště a z obou stran nehrozilo žádné nebezpečí.Všechny ospalé diváky probudila až krásná hlavička hostujícího obránce do vlastí sítě 1 - 1. Když se již všichni chtěli odebrat do kabin na zasloužený odpočinek po odchozeném prvním poločase, přišl lehce centrovaný míč na vápna domácích, který si za odborného dohledu naší obrany srazil do vlastní sítě J.Jiřička 1 - 2

Druhý poločas na vývoji ani vzhledu utkání nic nového nepřinesl a tak několik minut před koncem z dalšího lehce nakopnutého míče před naši branku, nikým neatakovaný útočník hostů hlavou upravil na konečných 1 - 3 . Snaha o vyrovnání se naším hráčům upřít nedá, ale v neděli jsme vyhrát nemohli a ani bychom si to nezasloužili.

Každá prohra je vždy k něčemu dobrá, i když ta nedělní byla velmi krutá asi pro všechny zůčastněné.Je potřeba si přiznat, že ne všichni naši hráči, i když si to myslí, mají na to hrát OP.Z prohry neni potřeba dělat velké závěry , ale je nutnost se ctí dohrát jarní čast, i když v omezeném počtu hráčů. Protože  na naše domácí zápasy chodí poměrně dost diváků a hlavně také hráčů, neděláme ostudu jen FK Havex, ale také  sobě samotným.