FK Strážné - TJ Lánov 5 : 0 ( 1 : 0 )

Zápasy proti Lánovu jsou vždycky velice vyrovnané s příchutí malého derby.V této sezóně se však lánovským příliš nedaří a tak jsme nastupovali jako favorité. Ale taková role nám příliš nesvědčí, což jsme potvrzovali skoro celý první poločas. Hrál se poměrně hezký , kombinační fotbal ,kde přece jenom více šancí bylo na naší straně , Branka však padla až z pokutového kopu , který byl nařízen za faul na Plechyho .Proměnil jistě J.Jiřička. Ve druhé půli bylo rozhodnuto už po dvou minutách. M.Stejskal se dostal k odraženému míči a tentokrát si to namířil k brance hostí a pěknou ranou k tyči zvýšil na 2 : 0. Lánovským začal docházet dech a my jsme hráli asi svůj nejlepší poločas na podzim. Hezké kombinace na jeden dotek , snadné průniky před branku načatého soupeře a v neposlední řadě parádní góly , kterých mohlo být mnohem víc , zpříjemnily pošmourné odpoledne našim fandům.