FK Strážné - TJ Rudnik 2 : 3 ( 1 : 1 )

V posledním zápase podzimní části okresního přeboru jsme hostili mužstvo Rudniku. Na zajímavosti tomu přidával fakt , že se hrálo o druhé místo tabulky. A nezačalo to pro nás příliš dobře . Už ve třetí minutě musel pro zranění odstoupit V.Janda a zdálo se ,že naše defenzíva se s takovým problémem těžko vyrovná, ale střídající P.Pfeifer odehrál na nezvyklém postu velice solidní zápas. Od prvních minut jsme byli aktivní a soupeře zatlačili na jeho polovinu , ale naše největší bolest tj. skórovat nás opět trápila. A tak to byl soupeř, který po rohu Havránkem hlavou šel v 11.minutě do vedení. Dlouho se však neradoval, když V.Zárybnický po dvou minutách srovnal. .A tentýž hráč měl na hlavě vedoucí gól ,ale přestřelil prázdnou branku.

Druhou půli jsme pokračovali v dobrém výkonu a tlak na hostujícího brankáře sílil , ale ten i s dobře postavenými tyčemi odolával. A přišel trest z ojedinělého protiútoku - zkušený Jakoubek se nemýlil a hosté šli znovu do vedení . V 70.minutě pak slabý rozhodčí Mlynář necitlivě vyloučil P.Čurdu a my jsme v deseti zkoušeli s výsledkem ještě něco udělat. Byl to však Avon ,který využil početní převahu a v 86.minutě Frýba definitivně rozhodl. Přesto se hosté strachovali až do závěrečného hvizdu, protože ještě v 88.minutě po přímém kopu T.Grégra do břevna korigoval dorážkou T.Adler na 2 : 3. Škoda ,nebyli jsme horším mužstvem ,ale Rudník si odvezl všechny body. Ale i takové zápasy patří k fotbalu.