Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Strážné - Vítězná 4 : 1 (0 : 0)

Vzhledem ke špatnému vstupu Vítězné do soutěže a k jejímu postavení v tabulce, jsme tentokrát opravdu byli favority. Ale už výhra v minulém týdnu se St.Buky signalizovala zlepšení, snad i díky návratu zkušeného  Robka. A skutečně celý první poločas bylo mužstvo Vítězné vyrovnaným soupeřem, s velmi dobrým pohybem mladých hráčů a stálým nebezpečím před naší brankou. I tak jsme to byli my , kdo měl po první části vést alespoň o dvě branky ,ale na šance se nehraje. 

Hned po změně stran byla vidět snaha našich hráčů o zpřesnění přihrávek a o rychlé rozhodnutí o osudu utkání. Píďa utekl po levé straně a po jeho přesném centru neomylně z "první" skóroval Zareba. Branka přinesla uklidnění a začalo se i dařit. Krásný dlouhý pas od Harvyho a chladné zakončení opět od Zareby ,s konečnou platností zlomilo odpor soupeře - 2 : 0. Pěkná branka Píďi a nakonec důraz Růži už znamenaly čtyřbrankové vedení. Přecejenom jsme v závěru polevili a umožnili tak Vítězné snížit na přijatelných 4 : 1.

Bohužel už ne na příliš kvalitním trávníku ( pět mužstev musí být na podzim znát ) se hrál docela svižný fotbal za rozhodování výborného P.Prokopa.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář