FK Strážné - Vítězná 1 : 2 ( 1 : 2 )

Začátek pro nás jak z nejhoršího snu . První útok hostí , bezproblémový průnik po pravě straně a odražený míč z pětadvaceti metrů po střele nabíhajícího záložníka ,končí v naší síti . 0 : 1 ve 20.vteřině. Ale to nebylo vše . Po dvou minutách jsme vymysleli zbytečný roh a přímo z něj ,bez jakékoli teče skórovali hosté podruhé.0 : 2 ve 120.vteřině ! Pak teprve našim hráčům zazvonil budík a přece jenom začali být Vítězné rovnoceným soupeřem. Hra se vyrovnala ,a i když na naší straně špatných přihrávek moc neubylo, šance jsme si už vytvářeli. Po jednom centru ve 21.minutě se k odraženému míči dostal T.Grégr a pohotově vrátil do sítě 1 : 2 .Začali jsme mít navrch a vycítili šanci k obratu.Z velkého tlaku až do přestávky jsme však nic nevytěžili ,ale bylo před námi ještě 45minut . S větší snahou po srovnání jsme nastoupili do druhé půle ,ale když tu největší šanci mladý D.Brádler zahodil, jakoby jsme rezignovali a hrát úplně přestali. To byla voda na mlýn hostů , kteří hru úplně ovládli a začali si vytvářet jednu šanci za druhou . Dvě břevna a dva parádní zákroky L.Fesla nás jen se štěstím držely na dostřel. Ale se současnou kvalitou našeho kádru , kdy čekáme kdo další bude o víkendu chybět , prostě na lepší výsledky nemáme. Tentokrát si všechny tři body odvezla zaslouženě Vítězná.