20. 8. 2009

FK Strážné : Sokol Vítězná

Sestava:Fesl-Drinka,Čurda,Brádler,Skrbek-Slavík,Hampl,Grégr(88.Jirátko),Jiřička-Smolík(65.Pfeifer),Danihelka(70.Absolon)

Branky:Smolík,Danihelka

Další mistrovské utkání OP jsme sehráli na domácím hřišti se Sokolem Vítězná. Po rozpačitém začátku a šancí na obou stranách(tyče,břevna a výborné zákroky hostujícího brankáře M.Vachka) se na nás usmálo štěstí a J.Smolík vstřelil první branku utkání. Domácí hráči se dostali do vedení a zároveň z nich spadla nervozita. Do konce poločasu přidal ještě jeden gól M.Danihelka, kdy proměnil svoje sólo kličkou brankáři (2:0).

Druhý poločas byl ze strany domácích o udržení výsledku a hlavně neinkasovat zbytečný gól. Vše se podařilo a tak jsme vyhráli zápas 2:0, jen tak dál. V neděli nás čeká od 14:00 derby s Jiskrou Podhůří.