FK Strážné - Volanov 2 : 0 ( 1 : 0 )

Až na závěr sezony jsme konečně nastoupili v téměř kompletní sestavě proti dalšímu nováčkovi soutěže Volanovu. Ale ten určitě jako ustrašený nováček nepůsobil. Naopak se představila parta narostlých chasníků , kteří chtěli hrát fotbal. Nám pomohlo , že už v osmé minutě po dobře zahraném trestném kopu se k míči dostal aktivní L.Kouřil a sice s obtížemi ,ale přece otevřel skóre 1 : 0. Hrál se poměrně slušný fotbal , hosté se snažili vyrovnat ,ale  ani jedna strana si příliš velké šance nevytvářela. Obě obrany pracovaly bezchybně a tak za zmínku stojí na naší straně jen příležitosti M.Stejskala a T.Grégra ,kteří zakončovali slabou střelou do rukou hostujícího brankáře, a na druhé straně zázračný zákrok našeho gólmana J. Balcara ,který zlikvidoval odražený míč od tyče.

Po poločase snaha hostů po vyrovnání pokračovala , ale my jsme hráli s přehledem a stále častěji ohrožovali branku soupeře. V 51.minutě přišel faul ve vápně a z penalty se konečně zapsal mezi střelce M.Stejskal - 2 : 0. Stejná situace se opakovala na druhé straně , ale hosté nařízenou penaltu neproměnili . Vynikající J.Balcar ji skvěle zlikvidoval. To už vypadalo ,že je rozhodnuto, když  první domácí vítezství mohl ještě potvrdit nádhernou střelou J.Srnský , ale tu zastavilo břevno. Zasloužené tři body , ale do formy předchozích let máme stále daleko.