FK Strážné -So St.Buky 5-5 (4 : 2)pen.2: 3

Jen s drobnými úpravami v sestavě oproti minulému víkendu ,ale bohužel se stále stejně prostupnou obranou ,jsme nastoupili v dalším kole proti ofenzivně hrajícím sokolíkům. Ani jejich obrana nepůsobí zrovna kompaktním dojmem a tak podle toho vypadal i průběh utkání. Krásné útočné akce na obou stranách ,kdy útočníci procházeli obranami soupeře jako nůž máslem , dávali hezké branky , ale dozadu se nechtělo nikomu. Přesto jsme měli tenhle zápas vyhrát.

Po vedoucí brance hostí ,kterou z dálky překvapivě zaznamenal Němeček , jsme rychle skore otočili a vedli jsme do poločasu o dvě branky. Hráli jsme poměrně dobře a bylo jasné, že do druhé půle to můžeme trochu zatáhnout a body nám nemohou uniknout. Ale všechno bylo jinak .Už ve 48minutě byli na velkém vápně starobuckých téměř všichni naši hráči a po chybě následoval další smrtící protiútok hostů a rychlé snížení na 4 : 3. Ještě jednou jsme se dostali do dvoubrankového vedení po krásném gólu Hampla , ale to bylo z naší strany vše. Poměrně vážně se zranil do té doby dobře hrající J.Jiřička a do nemocnice musel také po hrubém faulu i W.Bradler a naše hra se sesypala jak domeček z karet. Po akci jak přes kopírák Prokop dal kontaktní gól a kopec smůly završil rozhodčí Nývlt, který v 85.minutě odpískal přinejmenším sporný pokutový kop za nastřelení vlastní ruky při odkopu. 5 : 5 a bylo jasné , že pen. rozstřel s takovou psychickou dekou nezvládneme. Dva body nám unikly za osm minut.