FK Volanov - FK Strážné 0-3 (0-3)

Další utkání v rychlém sledu jsme odehráli v sobotu s velmi omlazeným týmem Volanova. Zápas měl daleko ke kvalitním utkáním které jsme odehráli v předešlých kolech. Hrálo se na tvrdém, nerovném terénu a na kvalitě utkání to bylo od samého začátku znát. Do zápasu jsme vstoupili  sebevědomě  posíleni kvalitními výkony z minulých kol. Také úvod utkání patřil nám když na centrovaný míč vyskočil společně s domácím gólmanem H. Plechy a trochu šťastně se míč odrazil do domácí branky 1-0. Hra byla vlivem nerovného terénu vyrovnaná, ale domácí neměli žádnou příležitost, kterou by mohli ohrozit naší branku. Postupně naši hráči získávali mírnou převahu a po krásné kolmici J.Jiřičky  přesně zakončil T.Grégr střelou k pravé tyči domácího brankaře. Těsně před koncem prvního poločasu naběhl na centrovaný míč Pfeifer a hlavou zvýšil na 3-0.Tím bylo utkání prakticky rozhodnuto, protože domácí byli se svým osudem smířeni.

V druhém poločase  se o fotbale moc hovořit nedá. Utkání se prakticky dohrávalo,ale alespoň přibývalo šancí na obou stranách. Bohužel nemohoucnost v zakončení  byla na obou stranách hřiště  nadmíru velká. Přesto vítězství našich hráčů bylo zasloužené s ohledem na zkušenost a větší fotbalovost.