Jdi na obsah Jdi na menu
 


H.Maršov-J.Lázně - FK Strážné 0 : 10 (0 : 5)

6. 10. 2013

Jen 14 minut to vypadalo ,že bychom se na hřišti v Maršově mohli obávat o tři body. Uklidnění přinesla první branka Citrona a pak jsme začali dominovat ve všech směrech. S obrovskou převahou přicházely i góly a soupeř byl po třetí brance více než odevzdaný. Ještě do poločasu dvakrát Růža ,dvakrát konečně Zaremba a jednou Vořech zvýšili na 5 :0 a do druhé půle se dalo jen sázet , jestli padne desítka.

Na té začali naši hráči pracovat hned po přestávce , když svůj první hatrick, i když ne úplně čistý, dovršil Růža . Rozdíl ve výkonosti obou mužstev byl skutečně propastný a tak skore stále narůstalo. V 89.minutě padla desátá branka a mladý rozhodčí Prokůpek trápení domácích ukončil.

Nedá se říct, že by tentokrát soupeř naše mužstvo nějak více prověřil, ale už jsme v minulosti ztratili body s horšími týmy. Dnes jsme to nepřipustili a s chutí si zastříleli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář