Horní St.Město - FK Havex 4 : 0 ( 0 : 0 )

Na hřiště vedoucího mužstva okresního přeboru jsme přijeli s jasným cílem : získat alespoň bod.To se nám ale hrubě nepodařilo.Ještě do přestávky by si nikdo z přihlížejících na vítězství (dokonce tak vysoké)slabě hrajících domácích  nevsadil.

Od prvních chvil jsme byli lepší a čekali na příležitost,která přišla už v9.minutě,když se dostal individuelně Martin J.sám před brankáře HSM,ale odkrytou branku ani netrefil.Škoda.Pak přišla ještě jedna tutovka a v 32.min. nastřelil Vašek J. tyč.Prostě se neujalo nic a jelikož domácí se zmohli jen na jeden závar po kopu z rohu,který Marek M. zlikvidoval,šlo se bohužel do kabin za stavu 0 : 0.

Druhá půle začala ve stejném duchu a bylo jasné,že kdo dá gól vyhraje. Tlak domácích začal přece jen sílit,kopali několik rohů za sebou a v64.minutě z jednoho se z bezprostřední blízkosti ujali vedení. Ale stále se ještě nic nedělo.Vystřídali jsme a vrhli všechno do útoku.Do 78.min.se nám  ale nepodařilo branku dát ,naopak jsme do odkryté obrany inkasovali.2 : 0.

A bylo hotovo.Když ani Lukáš J. ani Ondra Z. neproměnili své šance,rezignovali jsme.A v té době jasně lepší Horňák trestal. 85. a 90.minuta znamenali další dva góly v naší síti.

Docela krutý výsledek za předvedenou hru,hlavně v 1.půli.Ale znovu se ukázalo,že s takovým kvalitním soupeřem se musí šance proměňovat-tolik jich zase nemáš.A to ,že soupeř má víc fyzických sil,což se projeví tak od 60.minuty,není žádné překvapení.Ono totiž bez tréninku se nedají dělat ani Gorodky, nebo motorové létání.

Nic se však neděje,žádná ostuda se nekonala a HSM se v této soutěži dlouho nezdrží.Takže ve středu Podhůří.