Janské Lázně - FK Strážné 1 : 2 ( 0 : 1 )

Po deštivém týdnu nebyl nikdo příliš velký optimista , že by se zápas v " Jánkách " mohl odehrát. Ale terén byl nad očekávání solidní a tak se na rozdíl od minulého týdne v Branné , mohl hrát fotbal. Od prvních minut bylo vidět , že kvalita je na naší straně , ale ohrozit domácího golmana jsme nedokázali. i sporadická střelba domácích se několikrát nevešla ani do ochranných sítí. A tak až volný přímý kop M. Stejskala podél zdi se vešel do branky . 0 : 1.

Hra byla poměrně vyrovnaná , odehrávala se však převážně ve středu hřiště a tak oba brankáři byli nejméně zaměstnanými hráči .Za zminku snad stojí jen přízemní střela M.Dvořáka(?) ,kterou R.Gottstein vytěsnil na roh a tutovka T.Jílka,kdy prováhal a střela byla zblokována.Stav se už do půle nezměnil.

Do druhé části už nenastoupil zraněný J.Srnský,  ale na chuti našeho mužstva rychle rozhodnout ,to nic nezměnilo. Už ve 49.minutě přišel centr z levé strany , domácí nechali M.Stejskala úplně volného a ten nezaváhal ,balón si zpracoval a podél brankáře zvýšil na 2 : 0.

Ale hotovo nebylo. Nepochopitelně ke konci zápasu jsme iniciativu přenechali soupeři , ten po kopu z rohu snížil a dokonce jsme mohli mít o výsledek obavy. Dobře to však dopadlo a vezeme všechny body .