Janské Lázně - FK Strážné 2 : 2 (1 : 1) pen. 2 : 3

Nějak nám ty závěry sezon nejdou . Zranění spíše přibývají a tak každý zápas lepíme sestavu jak to jde.Ale jak říká klasik :fotbal se hraje v jedenácti a to zatím pokaždé dokážeme. Soupeř z lázeňského města na tom ale určitě nebyl líp ( nastoupil i (ne)stárnoucí Dodo ) , ale ten potřeboval nutně body. Systém hry na malém hřišti je předem dán : nakopávané míče za obranu soupeře a co propadne dorazit , takže žádný koncert se v Jánkách nekonal. Soupeř měl převahu a z té vyplynula i naše chyba - T.Gégr ,hrající poprvé v životě stopera za zraněného P.Čurdu , odhlavičkoval nakopnutý balon a úplně volný Dvořák se z první pěkně trefil - 15.min. 1 : 0. Naštěstí už ve 20.minutě zahrával téměř od půlky Zajíc př,volný kop a  ten k překvapení všech skončil v síti. I druhá půle byla vyrovnaná, domácí se dostali do vedení po rohu a J.Jiřička srovnal skrytou ranou z dálky na 2 :2 . A pak přišel rozhodující moment zápasu : faul A.Skrbka ve vápně a následnou penaltu domácí zahodili. Bylo hotovo a šlo se na penalty , které jsme tentokrát zvládli lépe a odvezli si tak dva body.