Janské Lázně - FK Strážné 2 : 4 ( 1 : 1 )

Po zprávě o zrušení baráže bylo jasné , že v posledním zápase ročníku 15 / 16 už o body nepůjde ani mužstvu J.Lázní , které se v těchto ohrožených vodách pohybovalo celou sezonu.

Tento fakt ještě umocnila krásná akce J.Srnského po levé straně už ve druhé minutě , kterou gólově dokončil O.Exnar .1 : 0. Vypadalo to na příjemné odpoledne. Jenže parta okolo neuvěřitelného Mildy Dvořáka st. to nevzdala a když přežila některé naše šance , začala zlobit. Sérii rohových kopů, které jsou na tak malém hřišti vždy nebezpečné, rázně ukončil J.Balcar faulem v pok.území a domácí srovnali nekompromisně Demuthem. Hra až do přestávky byla poměrně vyrovnaná , s několika šancemi na obou stranách , ale úrovně nevalné.

Do druhé části jsme nastoupili s chutí a odhodláním odvézt si více než jeden bod , ale nešťastné utkání hrající J.Balcar vyrobil další pok.kop , když hrál ve vápně rukou. A stejný exekutor se opět nemýlil - 2 : 1. Asi to byl impuls pro naše hráče  zvýšit aktivitu ,protože na prohru jsme se necítili. Domácím jednoznačně docházely síly a po vyrovnání J.Srnym už jsme dominovali. Po samostatné akci z hranice šestnáctky se konečně trefil M.Stejskal a po faulu na P.Pfeifra z penalty ukončil tento ročník J.Jiřička. Na rozdíl od oficiálního komentáře domácích si myslím , že naše vítězství bylo nejen jednoznačné , ale i zasloužené.

Na závěr musím poděkovat všem hráčům i lidem okolo za celoroční výkony , které nás dostaly až na bronzovou příčku , což je pro nejmenší obec hrající okr.přebory v rámci FAČRu , nepochybně úspěch.

A náležitě to oslavíme v rámci Bezbabtur XVI už příští vikend v Kamýku n/Vltavou.