19. 5. 2009

Jánské Lázně "B" - FK HAVEX Strážné  0 : 1

Sestava : Fesl - Skrbek,Čurda,Brádler "C",Růžička (35.Vraštil) - Jiřička,Hampl,Grégr,Pfeifer (46.Absolon) - Slavík,Danihelka

Branky : Danihelka

K mistrovskému utkání v Jánských lázních jsme přijeli odhodláni získat tři body, které by nám zajistily první místo ve III. třídě okresní soutěže. Zápas začaly obě mužstva trochu rozpačitě, bez vážnějších šancí. Chybám v přihrávkách nahrával i špatný terén. Hra se především odehrávala ve středu hřiště. První vážnější šanci měl J.Jiřička, po přihrávce T.Grégra, ale branku o kousek minul. Asi ve 33.minutě si u lainy vzal balón M.Danihelka, prokličkoval na velké vápno a střelou k tyči poslal naše mužstvo do vedení. Ve 35.minutě se nám zranil,  doposud výborně hrající, J.Růžička (zlomený kotník). Letošní sezónu se nás zranění drží jak hovno košile.

Ve druhém poločase se hra nezměnila. Hodně osobních soubojů a boj o každý metr hřiště. Dokonce jsme zvýšili skóre brankou M.Absolona, ale pro údajné postavení mimo hru nám nebyla uznána. Na konci zápasu se předvedl ukázkovým zákrokem náš gólman L.Fesl, vyrazil střelu z vápna, která směřovala k tyči. Díky bojovnosti a neprůstupnosti naši obrany jsme ubránili vítězství 1 : 0 a odvezli si vytoužené tři body. Pět kol před koncem okresní soutěže III. třídy nás už nikdo nemůže předstihnout.