Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jánské Lázně B- Fk Strážné 1 : 2( 0:2 )

6. 9. 2010

 

 

Tak už víme , co to jsou "lázně".Tentokrát byly bahenní. Na téměř neregulérním terénu jsme začali opět velmi dobře a soupeř měl očividný respekt , který však jen naší zásluhou, postupně ztrácel.

Už ve23.minutě se trochu kostrbatě dostal před brenkáře Chrástku Tomáš G.a svojí "šajtlí" se nemýlil- 0 : 1 .V té době jsme byli pány na hřišti a po několika dalších šancích jsme konečně v 32.min. zvýšili na 0 -2 ,když dorážel pohotově Miloš Dandy D. Nikdo by si na "Jánky"nevsadil,a do poločasu jsme měli hru pod kontrolou. Ale po vynucených změnách v sestavě jsme opět podle známého scénáře nabídli příležitost průměrnému soupeři.Chyba Feslíka při vybíhání a nedůsledné obsazování při standartce znamenalo snížení v 65.min. 1 : 2 ,místo pojištění našeho vedení,když v naprosté tutovce zklamal Ondra Z. a po něm i Petr Citron P.A jako už tradičně jsme se pak strachovali o všechny body . Docela jsme byli rádi za konec.

Tak snad se naučíme být víc soustředění a když budeme proměňovat tutovky ,bude to méně "infarktové" Vyzdvihnout lze tentokrát oba krajní obránce , v záloze Ondru Z.,který hraje na velkém prostoru a vpředu Tomáše G. za osobní statečnost  v soubojích s Honzou Sapárem .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotbal

Koldys,9. 9. 2010 20:06

S celým komentářem souhlasím, až na jednu věc. Vyzdvihl bych hru jen jednoho krajního obránce a to Tondy S. Tímto se chci omluvit za hrubé chyby které jsem vytvořil v utkání. V sobotu vyhrajte, bohůžel nemůžu jet s váma, protože mam antibiotika.