Jasné vítězství v Pilníkově 1 : 4

Určitě to nebylo tak snadné , jak ukazuje výsledek. Přijeli jsme na tragické hřiště do Pilníkova, opět v nekompletní sestavě,tentokrát absentoval Ondra Zaremba. A první půli to bylo znát.Nebyli jsme schopni udržet střed hřiště a velice důrazní domácí nám dělali velké problémy, zvlášť při rozehrávkách.Všechno se nakopávalo, přibývalo hrubých faulů od domácích hráčů,které však velmi slabý rozhodčí Janota netrestal.Přesto jsme se ujali vedení po centru Drinyho hlavou Honzy J. Nepozornost vestředu hřiště - přečíslení a tečovaná střela však znamenaly vyrovnání-1 : 1.Druhý poločas byl ale o něčem jiném.Pilníkovu začaly ubývat síly a my jsme ovládli celé hřiště.Zlepšený výkon středových záložníků a parádní hra TomášeG. záhy rozhodla o výsledku utkání. Krásná přihrávka Honzy J. a pohotové zakončení Tomáše G. 2:1. Samostatný brejk a blafák Jardy H. 3:1.Vypíchnutí balonu s nezištnou přihrávkou od střídajícího Citrona na Tomáše G.,který se šajtlí nemýlil 4:1.

Nakonec jednoznačné vítězství a tři body z venku.Zlepšený výkon ve druhé půli nás všechny potěšil.Až najde svoji bývalou formu stále se trápící Dandy (věřím , že ji chce najít),budeme hrát určitě v horní polovině tabulky.

Tentokrát lze vyzdvihnout výkon Honzy J.,Wildy B. a určitě nejlepšího hráče na hřišti Tomáše G.