Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednoznačné vítězství v derby 4 : 1

 

Zápasy s Hartou mají vždycky příchuť derby.Na jaře jsme prohráli na umělce 2 : 4 a tak jsme měli co vracet. Ale první minuty to tak nevypadalo.Hosté byli lepší,tlačili se do útoku a hlavně Emil Zdr.pěkně provětrával naší levou stranu .Jenže přišel nepochopitelný zkrat harteckého hráče,hrubý faul a vyloučení.A i když v 10 lidech ,přesto se ujala Harta vedení z pok.kopu- 0 :1.

Teprve potom jsme se probudili , začala pracovat záloha a dostávali jsme se do šancí,hlavně v té době agilní Miloš Dandy. Po dlouhém křížném pase Jardy H.si parádně poradil ,i se zraněním obětavě hrající Ondra Z.,a vyrovnal na 1 : 1.Myslím , že tato branka vlastně rozhodla utkání.Už za dalších pět minut prostrčil Jarda H.na Tomáše G.a ten prostřelil nepříliš jistého Kulhánka v brance hostí-2:1.

V druhém poločase se Podhůří ještě pokusilo o zvrat,chvíli si vynutili i územní převahu a hráli hop nebo trop.Přišlo "trop" v podobě nádherného gólu Honzy J. z dálky -3 : 1.Pak už bylo jen otázkou skore   jak zápas dopadne. Čtvrtý gól dal opět Tomáš G.tentokrát hlavou - 4 : 1. Další tutovky jsme pak zahazovali jednu za druhou,když tu nejtutovější naservíroval "na zlatém podnose"Honza Dandymu,ale ten dal jen do tyče.

Vítězství je důležité,ale herně z krize určitě ještě nejsme.Snad jednou nastoupíme v kompletní sestavě a zahrajeme si fotbálek jakej nás i diváky baví.

V tomto utkání opět s jistotou Petr Č. i Tonda S. a díky Martinovi J,který zaskočil na nezvyklém místě,byla obrana bezchybná. Dopředu už se snad Dandy našel ,už jen ty branky ,ty nám chybí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář